Nejen díky inspiraci z loňského teambuildingu v jižních Čechách jsme se letos v létě rozhodli obdivovat krásy ČR namísto obvyklého vycestování do zahraničí.

A přestože letní prázdninové měsíce obvykle patří odpočinku a dovoleným, někteří z nás doslova trhali rekordy. Suverénním vítězem by mohl být Alan, který v létě s rodinkou navštívil přes patnáct míst a dával si velmi záležet, aby navštívené destinace zněly co nejvíce prapodivně. :D Navštívili například nám neznámé Chvatěruby, Kozomín, Zlončice či Nalžovské hory.

Zuzku k nejrůznějším výletům po ČR motivuje stírací mapa, a tak ve volných chvílích obráží více i méně známá místa. Nejen hrady Houska, Křivoklát či Český Šternberk, ale také například lom Velká Amerika nebo vyhlídka Máj se staly cílem jejího červencového výletování. V srpnu se více zaměřila na objevování jižní Moravy, Moravského krasu, navštívila Státní hrad Veveří a další poutavá místa blízká Brnu.

To naše kolegyňky Leona a Petra to vzaly vyloženě odpočinkově a užívaly si na Pálavě, v kraji vína. Lejča nám v průběhu prázdnin také poslala pozdrav z Harrachova, jímž si vynahradila cestu do jinak milovaných Alp. Jarda si zase s rodinkou užíval na Červené vodě a Dolní Moravě.

Nejkrásnější suvenýr z léta si ale z nás všech odnesl kolega Michal, který přivítal přírůstek do rodiny. Gratulujeme!

Doufáme, že už brzy budeme moct zase bez omezení cestovat a navštěvovat nejen české ale i zahraničí destinace.