Tato doba není lehká pro nikoho, pro seniory a jejich pečovatele pak především. Proto jsme se rozhodli rozdat trochu radosti a tradiční velikonoční beránky jsme namísto našim architektům a zákazníkům rozvezli klientům a personálu domovů pro seniory, kteří kvůli pandemii nemohli slavit Velikonoce se svými blízkými. Celkem jsme v devíti domovech rozdali 150 beránků a dostali za to spoustu krásných vzkazů. Děkujeme!

Mgr. Kateřina Kapičková, Mimoň

„…ráda bych poděkovala vaší organizaci za dar ve formě velikonočních beránků pro naše klienty. Těší nás, že jste si na nás vzpomněli, cítíme tak velkou podporu v dnešní nelehké době. Bylo to od vaší firmy moc milé, srdečně děkujeme. Klienti budou mít o víkendu sladkou snídani, určitě je potěší.”

Bc. Martina Martináková, Buchlovice

„Moc Vás zdravíme z Buchlovic!! Beránci udělali zvlášť našim zaměstnancům velikou radost!! Poděkování Vám zasílají všechny naše pradlenky, paní uklízečky, kuchařky, pánové z údržby, ale hlavně pečovatelky, zdravotní sestry a samozřejmě i my z administrativy. Některé tato Vaše pozornost dojala, škoda, že přes ty roušky ty emoce nejsou tak viditelné… Ještě jednou Vám všem děkujeme za krásné gesto!!!“